تبدیل اکانت خصوصی (private) به اکانت عمومی (Public)

قبل از هر چیزی آموزش تبدیل اکانت خصوصی به عمومی :

در پایین پیج اینستگرام خود بر روی  عکس پروفایلتان، بزنید (مانندعکس پایین، به فلش قرمز دقت کنید)

در این صفحه شما اخرین پست های خود را میبینید،در بالا این صفحه یک ایکن با سه خط افقی روی هم وجود دارد بر روی آن بزنید.(مانندعکس پایین، به فلش قرمز دقت کنید)

در مرحله بعد شما لیستی از ایکن ها میبینید ، در پایین این لیست گزینه تنظیمات یا Settings وجود دارد بر روی آن بزنید.(مانندعکس پایین، به فلش قرمز دقت کنید)

در این مرحله لیستی از تنظیمات را مشاهده میکنید روی گزینه شخصی یا Privacy (ایکن قفل) بزنید.(مانندعکس پایین، به فلش قرمز دقت کنید)

در مرحله آخر تیک گزینه حساب شخصی یا Privacy Account بردارید تا غیر فعال شود.

به همین سادگی کار تمام شد و پیج اینستاگرامتان عمومی و یا Public شد و به همین ترتیب با فعال کردن این گزینه میتوانید پیجتان را شحصی کنید.

در صورت عمومی کردن پیج چه اتفاقی برای پیج ما رخ میدهد؟

مزایای عمومی (Public) کردن پیج

  1. دسترسی به بیزینس اکانت اگر میخواهید پیج خود را به یک پیج بیزینس اکانت تبدیل کنید باید حتما پیج را عمومی(Public) کنید. 
  2. امکان جدیدی مثل  استفاده از Insights و تجزیه و تحلیل‌های اینستاگرام را و همچنین امکان تبلیغ و پروموت کردن مطالب‌تان در اینستاگرام را خواهید داشت.

  3. دیده شدن در جستجوها و اکسپلوره اینستگرام. اگرپیج شما شخصی (Privacy) باشد حتی اگر از #هشتگ استفاده کنید امکان دیده شدن در اکسپلورر اینستگرام را از  دست خواهید داد و تنها وقتی میتوانید از #هشتگ استفاده کنید که پیجتان عمومی (Public) باشد.